ÖVRIGT / Mattor / Gashgai 7055011
nr 705 5011
Gashgai
Tidigt 1900-tal, 200x290
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
3.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 25 juli 2011
kl 12:20:08